Тошов Мухаммад Ражабовичнинг юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) диссертация иши ҳимояси тўғрисида
Тошов Мухаммад Ражабовичнинг 12.00.05 – “Меҳнат ҳуқуқи. Ижтимоий таъминот ҳуқуқи” ихтисослиги бўйича “Ходимнинг айбига боғлиқ бўлмаган асосларга кўра иш берувчи ташаббуси билан меҳнат шартномасини бекор қилиш”  мавзусидаги юридик фaнлaр бўйичa фaлсaфa дoктoри (PhD) илмий даражасини олиш учун ёзган диссертация иши ҳимояси Ўзбекистон Республикаси Бош прокуратураси Академияси ҳузуридаги илмий даражалар берувчи DSc.31/31.01.2020.Yu.67.01 рақамли Илмий кенгаш асосидаги бир марталик илмий кенгашнинг 2022 йил 9 сентябрь куни соат 1500 даги мажлисида бўлиб ўтади.

О защите диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Тошова Мухаммада Ражабовича
9 сентября 2022 года в 15:00 часов на заседании Разового научного совета на основе Научного совета Dsc. 31/31.12.2020.Yu.67.01 при Академии Генеральной прокуратуры Республики Узбекистан состоится защита диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Тошова Мухаммада Ражабовича на тему: «Прекращение трудового договора по инициативе работодателя по основаниям, не связанным с виной работника» по специальности 12.00.05 – «Трудовое право. Право социального обеспечения».