Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси иккинчи ва ундан кейинги олий таълимга ўқишга қабул қилиш бўйича тестлар натижалари
Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси 2024/2025 ўқув йилида иккинчи ва ундан кейинги олий таълимнинг бакалавриат “60420100 – Юриспруденция (прокурорлик фаолияти)” йўналишини сиртқи таълим шакли бўйича ўқишга қабул қилиш бўйича тест натижалари Олий таълим, фан ва инновациялар вазирлиги ҳузуридаги Билим ва малакаларни баҳолаш агентлиги томонидан тақдим этилди.

Результаты вступительных экзаменов на получение второго и последующего высшего образования в Правоохранительной академии Республики Узбекистан
Агентством по оценке знаний и квалификаций при Министерстве высшего образования, науки и инноваций Республики Узбекистан представлены результаты тестов по приему на обучение в заочной форме бакалавриата по направлению второго и последующего высшего образования «60420100 – Юриспруденция (прокурорская деятельность)» на 2024/2025 учебный год.