Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси иккинчи ва ундан кейинги олий таълимга ўқишга қабул қилиш бўйича тестлар натижалари
Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси 2024/2025 ўқув йилида иккинчи ва ундан кейинги олий таълимнинг бакалавриат “60420100 – Юриспруденция (прокурорлик фаолияти)” йўналишини сиртқи таълим шакли бўйича ўқишга қабул қилиш бўйича тест натижалари Олий таълим, фан ва инновациялар вазирлиги ҳузуридаги Билим ва малакаларни баҳолаш агентлиги томонидан тақдим этилди.

Results of the Entrance Exams for Second and Subsequent Higher Education at the Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan
The Agency for Knowledge and Qualification Assessment under the Ministry of Higher Education, Science, and Innovation of the Republic of Uzbekistan has presented the test results for admission to the part-time bachelor's program in the field of second and subsequent higher education, "60420100 – Jurisprudence (Prosecutorial Activity)" for the 2024/2025 academic year.