Марданов Фарход Нарзуллаевичнинг юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) диссертация иши ҳимояси тўғрисида
Марданов Фарход Нарзуллаевичнинг “12.00.08 – Жиноят ҳуқуқи. Жиноят-ижроия ҳуқуқи” ихтисослиги бўйича “Ерлардан фойдаланиш ва муҳофаза қилиш соҳасидаги жиноятлар учун жавобгарликни такомиллаштириш масалалари” мавзусидаги юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) илмий даражасини олиш учун ёзилган диссертация иши ҳимояси Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси ҳузуридаги DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 рақамли илмий кенгаш асосидаги бир марталик Илмий кенгашнинг 2024 йил 09 октябрь соат 10:00 даги мажлисида бўлиб ўтади.

On the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in legal sciences (PhD) by Mardanov Farkhod Narzullaevich
On October 09, 2024 at 10:00 at the meeting of the One time Scientific Council DSc. 31/31.12.2020.Yu.67.01 of the Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan, the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in legal sciences (PhD) by Mardanov Farkhod Narzullaevich on the topic will take place: "Issues of improving responsibility for crimes in the field of land use and protection" in the specialty "12.00.08 – Criminal law. Criminal-executive law"