Академия бакалавриати сиртқи таълим шакли бўйича ўқиш бошланмоқда
Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академиясида 2024/2025 ўқув йили учун бакалавриатнинг “60420100 – Юриспруденция (прокурорлик фаолияти)” йўналиши сиртқи таълим шакли (шу жумладан, иккинчи ва ундан кейинги олий таълим) бўйича навбатдаги ўқув машғулотлари 2024 йилнинг 21 октябрь – 1 ноябрь кунлари бўлиб ўтади.
Бакалавриатнинг “60420100 – Юриспруденция (прокурорлик фаолияти)” йўналишини сиртқи таълим шаклига қабул қилинган ва ўқиётган талабалар (1- ва 2-курслар) жорий йилнинг 21 октябрь куни соат 08:40 да Академияга (Манзил: Тошкент ш., Юнусобод тумани, Рихсили кўчаси, 9) етиб келишлари лозим.

Начинаются занятия в заочной форме обучения бакалавриата Академии
В Правоохранительной академии Республики Узбекистан с 21 октября по 1 ноября 2024 года пройдут очередные занятия по заочной форме обучения бакалавриата (в том числе, по направлению второго и последующего высшего образования) «60420100 – Юриспруденция (прокурорская деятельность)» на 2024/2025 учебный год.
Вновь принятые и обучающиеся в заочной форме бакалавриата по направлению «60420100 – Юриспруденция (прокурорская деятельность)» на 2024/2025 учебный год должны прибыть в Академию к 08:40 часам 21 октября 2024 года (адрес: г. Ташкент, Юнусабадский район, ул. Рихсили, 9).