Эшонхонов Камолхон Маматхоновичнинг юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) диссертация иши ҳимояси тўғрисида
Эшонхонов Камолхон Маматхоновичнинг “12.00.08 – Жиноят ҳуқуқи. Жиноят-ижроия ҳуқуқи”, “12.00.15 – Криминология (юридик фанлар)” ихтисослиги бўйича “Банд солинган мулкни қонунга хилоф равишда тасарруф этишнинг жиноят-ҳуқуқий ва криминологик жиҳатлари” мавзусидаги юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) илмий даражасини олиш учун ёзилган диссертация иши ҳимояси Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси ҳузуридаги DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 рақамли бир марталик Илмий кенгашнинг 2024 йил 24 декабрь соат 15:00 даги мажлисида бўлиб ўтади.

On the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in legal sciences (PhD) by Eshonxonov Kamolxon Mamatxonovich
On December 24, 2024 at 15:00 at the meeting of the One time Scientific Council DSc. 31/31.12.2020.Yu.67.01 of the Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan, will take place the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in legal sciences (PhD) by Eshonxonov Kamolxon Mamatxonovich on the topic: "Criminal legal and criminological aspects of illegal disposal of seized property" in the specialty "12.00.08 - Criminal law. Criminal enforcement law", "12.00.15 – Criminology (Legal Sciences)".