Академия бакалавриати “Тергов фаолияти” йўналишига қабул якунланишига 3 кун қолди
Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академиясида 2025/2026 ўқув йили учун “Тергов фаолияти” бакалавриат таълим йўналишига қабул якунланишига 3 кун қолди.
Бунда дастлабки танлов:
Номзод ўз ҳужжатларини ҳарбийлаштирилган ёки ҳарбийлаштирилмаган соҳа бўйича топшириши лозим.
Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси бакалавриатига кириш имтиҳонлари билан боғлиқ янгиликлар билан Академиянинг расмий веб-сайти (www.proacademy.uz), шунингдек ижтимоий тармоқлардаги расмий саҳифалари:
t.me/TheLawEnforcementAcademy
ҳамда оммавий ахборот воситалари орқали танишиб боришингиз мумкин.
Бакалавриатга кириш билан боғлиқ саволларга 71 202-04-96 (ички 1727; 1991) телефон рақами орқали, шунингдек +998932020441 рақамли телеграм орқали жавоб олишингиз мумкин.
Вазирлар Маҳкамасининг 2023 йил 6 апрелдаги "Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академиясида олий таълим ва олий таълимдан кейинги таълимга қабул қилиш ва ўқитиш тартибини белгилаш чора-тадбирлари тўғрисида"ги 143-сонли қарори билан тасдиқланган Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси бакалавриатига ўқишга қабул қилиш ва ўқитишни ташкил этиш тартиби тўғрисида НИЗОМ.

Осталось 3 дня до завершения приема в бакалавриат Академии по направлению «Следственная деятельность»
Осталось 3 дня до завершения приема в бакалавриат Правоохранительной академии Республики Узбекистан по направлению «Следственная деятельность» на 2025/2026 учебный год.
С 1 февраля по 1 марта кандидату необходимо зарегистрироваться на специальной электронной платформе (https://my.uzbmb.uz/ ) Агентства по оценке знаний и квалификаций при Министерстве высшего образования, науки и инноваций Республики Узбекистан.
https://www.youtube.com/channel/UCz0S27mdA8OhvH5hRhioJTw,
Дополнительную информацию по вопросам приема в бакалавриат можно получить по телефону 71-202-04-96 (вн. 1727; 1991) или по номеру +998932020441 на телеграм.
ПОЛОЖЕНИЕ о порядке организации обучения и приема в бакалавриат Правоохранительной академии Республики Узбекистан, утвержденное постановлением Кабинета Министров от 6 апреля 2023 года №143.