Ахунов Улугбек Абдумуталовичнинг юридик фанлари бўйича фалсафа доктори (PhD) диссертация иши ҳимояси тўғрисида
Ахунов Улугбек Абдумуталовичнинг “12.00.07 – Суд ҳокимияти. Прокурор назорати. Ҳуқуқни муҳофаза қилиш фаолиятини ташкил этиш. Адвокатура” ихтисослиги бўйича Озиқ-овқат хавфсизлигига оид қонун ҳужжатларининг ижроси устидан прокурор назоратини такомиллаштириш масалаларимавзусидаги юридик фанлари бўйича фалсафа доктори (PhD) илмий даражасини олиш учун ёзилган диссертация иши ҳимояси Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси ҳузуридаги DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 рақамли Илмий кенгашнинг 2025 йил 3 апрель куни соат 10:00 даги мажлисида бўлиб ўтади.

On the defense of the dissertation for the degree of doctor of philosophy (PhD) in Law by Akhunov Ulugbek Abdumutalovich
On April 3, 2025, at 10:00 a.m., at the meeting of the Scientific council DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 of the Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan, the defense of the dissertation for the degree of doctor of philosophy (PhD) in Law by Akhunov Ulugbek Abdumutalovich will take place. The dissertation is titled: “Issues of improving prosecutorial supervision over the implementation of legislation on food security” and falls under the specialty “12.00.07 – Judiciary. Prosecutorial supervision. Organization of Law enforcement activities. Advocacy”.