Ахунов Улугбек Абдумуталовичнинг юридик фанлари бўйича фалсафа доктори (PhD) диссертация иши ҳимояси тўғрисида
Ахунов Улугбек Абдумуталовичнинг “12.00.07 – Суд ҳокимияти. Прокурор назорати. Ҳуқуқни муҳофаза қилиш фаолиятини ташкил этиш. Адвокатура” ихтисослиги бўйича Озиқ-овқат хавфсизлигига оид қонун ҳужжатларининг ижроси устидан прокурор назоратини такомиллаштириш масалаларимавзусидаги юридик фанлари бўйича фалсафа доктори (PhD) илмий даражасини олиш учун ёзилган диссертация иши ҳимояси Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси ҳузуридаги DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 рақамли Илмий кенгашнинг 2025 йил 3 апрель куни соат 10:00 даги мажлисида бўлиб ўтади.

О защите диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Ахунова Улугбека Абдумуталовича
3 апреля 2025 года в 10:00 на заседании Научного совета DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 Правоохранительной академии Республики Узбекистан состоится защита диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Ахунова Улугбека Абдумуталовича на тему: «Вопросы совершенствования прокурорского надзора за исполнением законодательства о продовольственной безопасности» по специальности «12.00.07 – Судебная власть. Прокурорский надзор. Организация правоохранительной деятельности. Адвокатура».