Узаков Шуҳрат Шароповичнинг юридик фанлари бўйича фалсафа доктори (PhD) диссертация иши ҳимояси тўғрисида
Узаков Шуҳрат Шароповичнинг “12.00.09 – Жиноят процесси. Криминалистика, тезкор-қидирув ҳуқуқ ва суд экспертизаси” ихтисослиги бўйича Дастлабки терговда жабрланувчининг ҳуқуқлари ва қонуний манфаатларини прокурор томонидан ҳимоя қилиш масалаларимавзусидаги юридик фанлари бўйича фалсафа доктори (PhD) илмий даражасини олиш учун ёзилган диссертация иши ҳимояси Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси ҳузуридаги DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 рақамли Илмий кенгашнинг 2025 йил 3 апрель куни соат 14:30 даги мажлисида бўлиб ўтади.

О защите диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Узакова Шухрата Шароповича
3 апреля 2025 года в 14:30 на заседании Научного совета DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 Правоохранительной академии Республики Узбекистан состоится защита диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Узакова Шухрата Шароповича на тему: «Вопросы защиты прав и законных интересов потерпевшего прокурором на стадии предварительного следствия» по специальности «12.00.09 – Уголовный процесс. Криминалистика, оперативно-розыскное право и судебная экспертиза».