Киргизалиев Кобилжоннинг юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) диссертация иши ҳимояси тўғрисида
Киргизалиев Кобилжоннинг 12.00.03 – Фуқаролик ҳуқуқи. Тадбиркорлик ҳуқуқи. Оила ҳуқуқи. Халқаро хусусий ҳуқуқ ихтисослиги бўйича “Тижоратчи юридик шахслар мажбуриятлари бўйича улар таъсисчиларнинг субсидиар жавобгарлик масалалари” мавзусидаги юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) илмий даражасини олиш учун ёзилган диссертация иши ҳимояси Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси ҳузуридаги илмий даражалар берувчи DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 рақамли бир марталик Илмий кенгашнинг 2025 йил 30 апрель куни соат 10:00 даги мажлисида бўлиб ўтади.

О защите диссертационной работы Киргизалиева Кобилжона на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по юридическим наукам
30 апреля 2025 года в 10:00 на заседании разового научного совета при научном совете по присуждению ученых степеней Правоохранительной академии Республики Узбекистан DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 состоится защита диссертационной работы Киргизалиева Кобилжона на тему: «Вопросы субсидиарной ответственности учредителей по обязательствам коммерческих юридических лиц» на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по юридическим наукам по специальности: 12.00.03 – «Гражданское право. Предпринимательское право. Семейное право. Международное частное право».