Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси бакалавриати “Прокурорлик фаолияти” йўналишини танлаш учун охирги кун
Бугун абитуриентлар томонидан 5 та олий таълим муассасаси ва таълим йўналишини танлаш жараёни якунланади. Шу муносабат билан, абитуриентлар учун Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси бакалавриати “Прокурорлик фаолияти” йўналишини танлаш учун сўнгги имконият эканлигини эслатиб ўтамиз.

Last day to choose the Bachelor's degree program "Prosecutorial Activity" at the Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan.
Today, applicants will complete the process of selecting five higher education institutions and academic programs. In this regard, we remind applicants that this is the last opportunity to choose the "Prosecutorial Activity" program at the Law Enforcement Academy.