Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси бакалавриати “Прокурорлик фаолияти” йўналишини танлаш учун охирги кун
Бугун абитуриентлар томонидан 5 та олий таълим муассасаси ва таълим йўналишини танлаш жараёни якунланади. Шу муносабат билан, абитуриентлар учун Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси бакалавриати “Прокурорлик фаолияти” йўналишини танлаш учун сўнгги имконият эканлигини эслатиб ўтамиз.

Последний день для выбора направления бакалавриата «Прокурорская деятельность» Правоохранительной академии Республики Узбекистан
Сегодня абитуриенты завершат процесс выбора 5-ти высших учебных заведений и направлений обучения. В связи с этим напоминаем, что для абитуриентов бакалавриата Правоохранительной академии является последней возможностью выбрать направление «Прокурорская деятельность».