Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси ва Янка Купала номидаги Гродно давлат университети (Беларусь Республикаси) қўшма таълим дастурига ҳужжат топширган номзодлар диққатига
Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси ва Янка Купала номидаги Гродно давлат университети (Беларусь Республикаси) ҳамкорликдаги таълим дастурига ҳужжат топширган номзодлар (рўйхат илова қилинади) 2025 йил 16 сентябрь куни соат 11:00 да паспорт ёки ID-карта билан Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академиясига келиши лозим. Улар биринчи босқич қабул имтиҳонлари – оғзаки суҳбатда иштирок этадилар.
Белгиланган вақтга кечиккан номзодлар суҳбатга қўйилмайди. Суҳбатга келмаган номзодлар учун қўшимча суҳбат белгиланмайди.

Вниманию кандидатов на совместную образовательную программу Правоохранительной академии Республики Узбекистан и Гродненского государственного университета имени Янки Купалы (Республика Беларусь)
Кандидатам (список прилагается), подавшим документы на участие в совместной образовательной программе Правоохранительной академии Республики Узбекистан и Гродненского государственного университета имени Янки Купалы (Республика Беларусь), необходимо 16 сентября 2025 года к 11:00 прибыть в Правоохранительную академию с паспортом или ID-картой для прохождения первого этапа вступительных испытаний – устного собеседования.
Кандидаты, опоздавшие к установленному времени, к собеседованию не допускаются. Для неявившихся кандидатов дополнительное собеседование не проводится.