Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси ва Янка Купала номидаги Гродно давлат университети (Беларусь Республикаси) қўшма таълим дастурига ҳужжат топширган номзодлар диққатига
Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси ва Янка Купала номидаги Гродно давлат университети (Беларусь Республикаси) ҳамкорликдаги таълим дастурига ҳужжат топширган номзодлар (рўйхат илова қилинади) 2025 йил 16 сентябрь куни соат 11:00 да паспорт ёки ID-карта билан Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академиясига келиши лозим. Улар биринчи босқич қабул имтиҳонлари – оғзаки суҳбатда иштирок этадилар.
Белгиланган вақтга кечиккан номзодлар суҳбатга қўйилмайди. Суҳбатга келмаган номзодлар учун қўшимча суҳбат белгиланмайди.

To the attention of candidates who have submitted documents for the joint educational program of the Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan and Grodno State University named after Yanka Kupala (Republic of Belarus).
Candidates who have submitted documents for the joint educational program of the Law Enforcement Academy and Grodno State University named after Yanka Kupala (Republic of Belarus) (the list is attached) must arrive at the Law Enforcement Academy on September 16, 2025, at 11:00 a.m. with a passport or ID card. They will participate in the first stage of entrance exams - an oral interview.
Candidates who arrive late to the appointed time will not be admitted to the interview. Additional interviews are not scheduled for candidates who did not appear for the interview.