Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси ва Янка Купала номидаги Гродно давлат университети (Беларусь Республикаси) қўшма таълим дастурига ҳужжат топширган номзодлар диққатига
Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси ва Янка Купала номидаги Гродно давлат университети (Беларусь Республикаси) қўшма таълим дастурига ҳужжат топширган номзодлар (рўйхат илова қилинади) 2025 йил 18 сентябрь куни соат 16:00 да паспорт ёки ID-карта билан Ўзбекистон Республикаси Олий таълим, фан ва инновациялар вазирлиги ҳузуридаги Билим ва малакаларни баҳолаш агентлигига келишлари лозим. Улар иккинчи босқич қабул имтиҳонлари – рус тили бўйича тестда иштирок этадилар.
Белгиланган вақтга кечиккан номзодлар тестга қўйилмайди. Тестга келмаган номзодлар учун қўшимча тест белгиланмайди.

Вниманию кандидатов на совместную образовательную программу Правоохранительной академии Республики Узбекистан и Гродненского государственного университета имени Янки Купалы (Республика Беларусь)
Кандидатам (список прилагается), подавшим документы на поступление на совместную образовательную программу Правоохранительной академии Республики Узбекистан и Гродненского государственного университета имени Янки Купалы (Республика Беларусь), необходимо 18 сентября 2025 года к 1
6:00 прибыть в Агентство по оценке знаний и квалификаций при Министерстве высшего образования, науки и инноваций Республики Узбекистан с паспортом или ID-картой для прохождения второго этапа вступительных испытаний – теста по русскому языку.
Кандидаты, опоздавшие к установленному времени, к собеседованию не допускаются. Для неявившихся кандидатов дополнительный тест не проводится.