Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси ва Янка Купала номидаги Гродно давлат университети (Беларусь Республикаси) қўшма таълим дастурига ҳужжат топширган номзодлар диққатига
Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси ва Янка Купала номидаги Гродно давлат университети (Беларусь Республикаси) қўшма таълим дастурига ҳужжат топширган номзодлар (рўйхат илова қилинади) 2025 йил 18 сентябрь куни соат 16:00 да паспорт ёки ID-карта билан Ўзбекистон Республикаси Олий таълим, фан ва инновациялар вазирлиги ҳузуридаги Билим ва малакаларни баҳолаш агентлигига келишлари лозим. Улар иккинчи босқич қабул имтиҳонлари – рус тили бўйича тестда иштирок этадилар.
Белгиланган вақтга кечиккан номзодлар тестга қўйилмайди. Тестга келмаган номзодлар учун қўшимча тест белгиланмайди.

To the attention of candidates who have submitted documents for the joint educational program of the Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan and Grodno State University named after Yanka Kupala (Republic of Belarus).
Candidates who have submitted documents for the joint educational program of the Law Enforcement Academy and Grodno State University named after Yanka Kupala (Republic of Belarus) (the list is attached) must arrive at the Agency for Assessment of Knowledge and Qualifications under the Ministry of Higher Education, Science and Innovation of the Republic of Uzbekistan on September 18, 2025, at 4:00 PM with a passport or ID-card. They will participate in the second stage of entrance exams - the Russian language test.
Candidates who arrive late are not allowed to take the test. Candidates who did not appear for the test will not be assigned an additional test.