Шукуров Жахонгир Раббонаевичнинг юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) диссертация иши ҳимояси тўғрисида
Шукуров Жахонгир Раббонаевичнинг “12.00.09 – Жиноят процесси. Криминалистика, тезкор-қидирув ҳуқуқ ва суд экспертизаси” ихтисослиги бўйича “Ўзбeкистон Рeспубликасида ярашув институтини қўллаш ва уни такомиллаштириш истиқболлари” мавзусидаги юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) илмий даражасини олиш учун ёзилган диссертация иши ҳимояси Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси ҳузуридаги DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 рақамли Илмий кенгашнинг 2025 йил 11 ноябрь куни соат 15.00 даги мажлисида бўлиб ўтади.

On the defense of the dissertation for the degree of doctor of philosophy (PhD) in law by Shukurov Jahongir Rabbonaevich
On November 11, 2025, at 15:00, a meeting of the scientific council DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 at the Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan will host the defense of the dissertation by Shukurov Jahongir Rabbonaevich for the degree of doctor of philosophy (PhD) in law on the topic: “Prospects for the application and improvement of the institution of reconciliation in the Republic of Uzbekistan” in the specialty 12.00.09 – Criminal procedure, Criminalistics, Operative-search law, and Forensic examination.