Турсунбоев Сардор Муроджон ўғлининг юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) диссертация иши ҳимояси тўғрисида
Турсунбоев Сардор Муроджон ўғлининг
“12.00.07 – Суд ҳокимияти. Прокурор назорати. Ҳуқуқни муҳофаза қилиш фаолиятини ташкил этиш. Адвокатура” ихтисослиги бўйича юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) илмий даражасини олиш учун Ўзбекистон Республикаси прокуратура органлари тизимида тергов тузилмалари фаолияти ташкилий-ҳуқуқий асосларини такомиллаштириш мавзусида ёзилган диссертация иши ҳимояси Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси ҳузуридаги DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 рақамли Илмий кенгашнинг 2025 йил 10 декабрь куни соат 15:00 даги мажлисида бўлиб ўтади.

О защите диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по юридическим наукам Турсунбоева Сардора Муроджон угли
декабря 2025 года в 15:00 на заседании Научного совета DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 Правоохранительной академии Республики Узбекистан состоится защита диссертационной работы Турсунбоева Сардора Муроджон угли на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по юридическим наукам по специальности «12.00.07 Судебная власть. Прокурорский надзор. Организация правоохранительной деятельности. Адвокатура» на тему: «Совершенствование организaционно-правовой основы деятельности следственных структур в системе органов прокуратуры Республики Узбекистан».