Абдувалиев Бохадир Абдулҳаевичнинг юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) диссертация иши ҳимояси тўғрисида
Абдувалиев Бохадир Абдулҳаевич
нинг 12.00.03 – Фуқаролик ҳуқуқи. Тадбиркорлик ҳуқуқи. Оилавий ҳуқуқ. Халқаро хусусий ҳуқуқ” ихтисослиги бўйича юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) илмий даражасини олиш учун “Aқлли шаҳарлар: фуқаролик-ҳуқуқий муносабатларни тартибга солиш” мавзусидаги ёзилган диссертация иши ҳимояси Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси ҳузуридаги DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 рақамли Илмий кенгашнинг 2025 йил 25 декабрь куни соат 10:00 даги мажлисида бўлиб ўтади.

О защите диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по юридическим наукам Абдувалиевa Бохадира Абдулхаевича
25
декабря 2025 года в 10:00 на заседании Научного совета DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 при Правоохранительной академии Республики Узбекистан состоится защита диссертационной работы Абдувалиевa Бохадира Абдулхаевича на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по юридическим наукам по специальности «12.00.03 – Гражданское право. Предпринимательское право. Семейное право. Международное частное право» на тему: «Умные города: вопросы регулирования гражданско-правовых отношений».