Ахмедов Дилшод Бахрамовичнинг юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) диссертация иши ҳимояси тўғрисида
Ахмедов Дилшод Бахрамович
нинг “12.00.07 – Суд ҳокимияти. Прокурор назорати. Ҳуқуқни муҳофаза қилиш фаолиятини ташкил этиш. Адвокатура” ихтисослиги бўйича юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) илмий даражасини олиш учун Маъмурий суд ишларини юритишда тааллуқлилик институти: қиёсий-ҳуқуқий таҳлилмавзусида ёзилган диссертация иши ҳимояси Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси ҳузуридаги DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 рақамли Илмий кенгашнинг 2026 йил

О защите диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по юридическим наукам Ахмедова Дилшода Бахрамовича
15
января 2026 года в 15:00 на заседании Научного совета DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 при Правоохранительной академии Республики Узбекистан состоится защита диссертационной работы Ахмедова Дилшода Бахрамовича на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по юридическим наукам по специальности «12.00.07 – Судебная власть. Прокурорский надзор. Организация правоохранительной деятельности. Адвокатура» на тему: «Институт подведомственности в административном судопроизводстве: сравнительно-правовой анализ».