Юлдашев Максуд Мамасолиевичнинг юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) диссертация иши ҳимояси тўғрисида
Юлдашев Максуд Мамасолиевичнинг “12.00.12 – Кoppупция муаммолари (юpидик фaнлap)” ихтисослиги бўйича юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) илмий даражасини олиш учун ёзилган “Божхона органларида коррупцияга қарши курашиш тизимини такомиллаштириш масалалари” мавзусидаги диссертация иши ҳимояси Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси ҳузуридаги DSc.24/2026.31.01.Yu.01.02 рақамли Илмий кенгашнинг 2026 йил 08 июль куни соат 10:00 даги мажлисида бўлиб ўтади.

On the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in legal sciences (PhD) by Yuldashev Maksud Mamasolievich
On July 08, 2026 at 10:00 at the meeting of the Scientific Council DSc.24/2026.31.01.Yu.01.02 of the Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan, the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in legal sciences (PhD) by Yuldashev Maksud Mamasolievich the topic will take place: "Issues of improving the anti-corruption system in customs authorities" in the specialty "12.00.12 - Problems of corruption (legal sciences)".