Алоев Улуғбек Махмудовичнинг юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) диссертация иши ҳимояси тўғрисида
Алоев Улуғбек Махмудовичнинг “12.00.12 – Коррупция муаммолари (юридик фанлар бўйича)” ихтисослиги бўйича “Коррупцияга қарши курашишда қонун ҳужжатлари таъсирини баҳолашнинг ҳуқуқий механизмларини такомиллаштириш” мавзусидаги юридик фaнлaр бўйичa фaлсaфa дoктoри (PhD) илмий даражасини олиш учун ёзган диссертация иши ҳимояси Ўзбекистон Республикаси Бош прокуратураси Академияси ҳузуридаги илмий даражалар берувчи DSc.31/31.01.2020.Yu.67.01 рақамли Илмий кенгашнинг 2021 йил 5 июль куни соат 1000 даги мажлисида бўлиб ўтади.

О защите диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Алоева Улугбека Махмудовича
5 июля 2022 года в 10:00 часов на заседании Научного совета Dsc. 31/31.12.2020.Yu.67.01 при Академии Генеральной прокуратуры Республики Узбекистан состоится защита диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Алоева Улугбека Махмудовича на тему: «Совершенствование правовых механизмов оценки воздействия законодательных актов при противодействии коррупции» по специальности «12.00.12 – Противодействие коррупции (по юридическим наукам)».