“Тергов фаолияти” йўналишига ўқишга қабул қилиш бўйича махсус психологик танлов ҳамда ёзма имтиҳон (диктант) ўтказилишига 1 кун қолди
2023 йил 12 июль куни Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси бакалавриатининг “Тергов фаолияти” йўналишига ўқишга қабул қилиш бўйича махсус психологик танлов ҳамда ёзма имтиҳон (диктант) ўтказилади.
Имтиҳон ўтказиладиган жойлар манзиллари
Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси бакалавриатининг “Тергов фаолияти” йўналиши бўйича ўқишга қабул қилиш танловида иштирок этувчи номзодлар ўзлари танлаган танлов ўтказиш ҳудудидаги манзилга 2023 йил 12 июль соат 08:00да паспорт ёки ID-карта билан (https://my.uzbmb.uz/ даги шахсий кабинетдаги маълумотлар (синов ўтадиган аудитория, жой) билан танишган ҳолда) етиб келиши лозим.

There is 1 day left before the special psychological test and written exam (dictation) for admission to the "Investigative activity" course
On July 12, 2023, a special psychological test and a written exam (dictation) will be held for admission to the "Investigative Activities" department of the Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan.
Addresses of exam venues
Candidates participating in the "Investigative Activities" bachelor's program of the Academy of Law Enforcement of the Republic of Uzbekistan should apply to the address of their choice in the area of ​​the competition on July 12, 2023 at 08:00 with a passport or ID card (https://my.uzbmb.uz / information in the private office (having familiarized with the auditorium, place of the test) should arrive.