Имомназаров Алишер Хасановичнинг юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) диссертация иши ҳимояси тўғрисида
Имомназаров Алишер Хасановичнинг “12.00.09 – Жиноят процесси. Криминалистика, тезкор-қидирув ҳуқуқи ва суд экспертизаси” ихтисослиги бўйича “Кўздан кечириш тергов ҳаракатини такомиллаштиришнинг процессуал ва криминалистик жиҳатлари” мавзусидаги юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) илмий даражасини олиш учун ёзилган диссертация иши ҳимояси Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси ҳузуридаги DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 рақамли Илмий кенгашнинг 2023 йил 27 ноябрь куни соат 10:00 даги мажлисида бўлиб ўтади.

About the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in Legal Sciences (PhD) by Imomnazarov Alisher Khasanovich
On November 27, 2023 at 10:00 a.m. at the meeting of the Scientific Council DSc. 31/31.12.2020.Yu.67.01 under the Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan, the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in Legal Sciences (PhD) by Imomnazarov Alisher Khasanovich will be held on the topic: "Procedural and criminalistic aspects of improving the inspection" in the specialty "12.00.09 – Criminal procedure. Criminalistics, operational investigative law and forensic examination".