Довудова Дилзода Сулаймановнанинг юридик фанлар доктори (DSc) илмий даражасини олиш учун ёзган диссертация иши ҳимояси тўғрисида
Довудова Дилзода Сулаймановнанинг “12.00.09 – Жиноят процесси, криминалистика, тезкор-қидирув ҳуқуқ ва суд экспертизаси” ихтисослиги бўйича “Жиноят процессининг суд муҳокамасида прокурор иштирокининг назарий ва амалий масалалари” мавзусидаги юридик фанлар доктори (DSc) илмий даражасини олиш учун ёзилган диссертация иши ҳимояси Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси ҳузуридаги DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 рақамли Илмий кенгашнинг 2024 йил 6 февраль куни соат 14:30 даги мажлисида бўлиб ўтади.

О защите диссертационной работы на соискание ученой степени доктора юридических наук (DSc) Довудовой Дилзоды Сулаймановны
6 февраля 2024 года в 14:30 часов на заседании Научного совета DSc. 31/31.12.2020.Yu.67.01 при Правоохранительной академии Республики Узбекистан состоится защита диссертационной работы на соискание ученой степени доктора наук (DSc) Довудовой Дилзоды Сулаймановны на тему: «Теоретические и практические вопросы участия прокурора в судебном разбирательстве уголовного процесса» по специальности «12.00.09 – Уголовный процесс. Криминалистика, оперативно-розыскное право и судебная экспертиза».