Маманов Сардоржон Собир ўғлининг юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) диссертация иши ҳимояси тўғрисида
Маманов Сардоржон Собир ўғлининг “12.00.12 – “Коррупция муаммолари (юридик фанлар)” ихтисослиги бўйича “Коррупцияга қарши курашиш соҳасида “комплаенс-назорат” тизимининг ташкилий-ҳуқуқий асосларини такомиллаштириш” мавзусидаги юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) илмий даражасини олиш учун ёзилган диссертация иши ҳимояси Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси ҳузуридаги DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 рақамли Илмий кенгашнинг 2024 йил 6 февраль куни соат 10:00 даги мажлисида бўлиб ўтади.

О защите диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Маманова Сардоржона Собир угли
6 февраля 2024 года в 10:00 на заседании Научного совета DSc. 31/31.12. 2020.Yu.67.01 при Правоохранительной академии Республики Узбекистан состоится защита диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Маманова Сардоржона Собир угли на тему: «Совершенствование организационно-правовых основ системы «комплаенс-контроля» в сфере противодействия коррупции» по специальности «12.00.12 – Проблемы коррупции (юридические науки)».