Ҳамидов Азизбек Олимжоновичнинг юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) диссертация иши ҳимояси тўғрисида
Ҳамидов Азизбек Олимжоновичнинг “12.00.07 – Суд ҳокимияти. Прокурор назорати. Ҳуқуқни муҳофаза қилиш фаолиятини ташкил этиш. Адвокатура” ихтисослиги бўйича “Суд қарорлари ижросини таъминлашнинг ташкилий-ҳуқуқий асосларини янада такомиллаштириш масалалари” мавзусидаги юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) илмий даражасини олиш учун ёзилган диссертация иши ҳимояси Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси ҳузуридаги DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 рақамли Илмий кенгашнинг 2024 йил 27 март куни соат 14:30 даги мажлисида бўлиб ўтади.

On the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in legal sciences (PhD) by Hamidov Azizbek Olimjonovich
On March 27, 2024 at 14:30 at the meeting of the Scientific Council DSc. 31/31.12. 2020.Yu.67.01 of the Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan, the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in legal sciences (PhD) by Hamidov Azizbek Olimjonovich on the topic will take place: "Issues of further improvement of the organizational and legal foundations for ensuring the execution of court decisions" in the specialty "12.00.07 - Judicial power. Prosecutor's supervision. Organization of the activities of law enforcement agencies. Advocacy"