Ҳамидов Азизбек Олимжоновичнинг юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) диссертация иши ҳимояси тўғрисида
Ҳамидов Азизбек Олимжоновичнинг “12.00.07 – Суд ҳокимияти. Прокурор назорати. Ҳуқуқни муҳофаза қилиш фаолиятини ташкил этиш. Адвокатура” ихтисослиги бўйича “Суд қарорлари ижросини таъминлашнинг ташкилий-ҳуқуқий асосларини янада такомиллаштириш масалалари” мавзусидаги юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) илмий даражасини олиш учун ёзилган диссертация иши ҳимояси Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси ҳузуридаги DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 рақамли Илмий кенгашнинг 2024 йил 27 март куни соат 14:30 даги мажлисида бўлиб ўтади.

О защите диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Хамидова Азизбека Олимжоновича
27 марта 2024 года в 14:30 на заседании Научного совета DSc. 31/31.12. 2020.Yu.67.01 Правоохранительной академии Республики Узбекистан состоится защита диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Хамидова Азизбека Олимжоновича на тему: «Вопросы дальнейшего совершенствования организационно-правовых основ обеспечения исполнения судебных решений» по специальности «12.00.07 – Судебная власть. Прокурорский надзор. Организация деятельности правоохранительных органов. Адвокатура»