Рахимов Рустамжон Хамидовичнинг юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) диссертация иши ҳимояси тўғрисида
Рахимов Рустамжон Хамидовичнинг “12.00.09 – Жиноят процесси. Криминалистика, тезкор-қидирув ҳуқуқи ва суд экспертизаси” ихтисослиги бўйича “Жиноий фаолиятдан олинган даромадларни легаллаштириш бўйича молиявий тергов ўтказишнинг назарий ва амалий муаммолари” мавзусидаги юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) илмий даражасини олиш учун ёзилган диссертация иши ҳимояси Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси ҳузуридаги DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 рақамли Илмий кенгашнинг 2024 йил 27 март куни соат 10:00 даги мажлисида бўлиб ўтади.

On the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in Legal Sciences (PhD) by Rakhimov Rustamjon Khamidovich
On March 27, 2024 at 10:00 at the meeting of the Scientific Council DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 of the Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan, the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in legal sciences (PhD) by Rakhimov Rustamjon Khamidovich on the topic will take place: "Theoretical and practical problems of conducting a financial investigation on the legalization of proceeds from criminal activity" in the specialty "12.00.09 – Criminal procedure. Criminalistics, operational investigative law and forensic examination".