Академия магистратурасига табақалаштирилган тўлов-контракт асосида ўқишга қабул якунланишига 10 кун қолди
Академия магистратурасининг қуйидаги мутахассисликларига танловда иштирок этган номзодлар табақалаштирилган тўлов-контракт асосида ўқишга қабул қилиниши маълум қилинади.
Ташқи номзодлар – “Прокурорлик фаолияти”, “Коррупцияга қарши курашиш” ва “Инсон ҳуқуқларига оид халқаро ҳуқуқ” ҳамда “Прокурорлик фаолияти” сиртқи ва кечки мутахассисликлари бўйича;
Ички номзодлар – “Прокурорлик фаолияти” (сиртқи) мутахассислиги бўйича.
Академия магистратурасида табақалаштирилган тўлов-контракт асосида ўқиш учун Академия қабул комиссиясига жорий йилнинг 29 ноябрь кунига қадар (шу куни ҳам) Академиянинг info@proacademy.uz электрон почтасига ташқи номзодлар ариза, ички номзодлар эса ўз аризасига бевосита раҳбарининг тавсияномасини илова қилган ҳолда юбориши мумкин экани маълум қилинади.
Барча номзодлар учун ариза намунаси.
Ички номзодлар учун бевосита раҳбарининг тавсияномаси намунаси.
Қўшимча маълумотларни қуйидаги телефон рақамлар орқали ҳам билиб олиш мумкин 71-202-04-96 (ички: 1716 ва 1795).

Осталось 10 дней до окончания приема в магистратуру Академии на основе дифференцированного платного контракта
Внешние кандидаты – по специальностям «Прокурорская деятельность», «Противодействие коррупции» и «Международное право прав человека», а также «Прокурорская деятельность» (заочная и вечерняя формы обучения);
Внутренние кандидаты – по специальности «Прокурорская деятельность» (заочная форма обучения) могут быть приняты на обучение на основе дифференцированного платного контракта.
Внешним кандидатам необходимо подать заявление на обучение в магистратуре Академии на основе дифференцированного платного контракта в приемную комиссию Академии по электронной почте info@proacademy.uz до 29 ноября (включительно) текущего года, внутренним кандидатам необходимо приложить к заявлению рекомендательное письмо от своего непосредственного руководителя.