Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси жамоаси оммавий ахборот воситаларининг ижодкор ва фидойи ходимларини 27 июнь – Матбуот ва оммавий ахборот воситалари ходимлари куни муносабати билан самимий муборакбод этади.
Оммавий ахборот воситалари сўнгги йилларда юртимиз равнақи ва халқимиз фаровонлигини таъминлаш йўлидаги ислоҳотлар самарасини белгилаб берувчи муҳим омил бўлиб хизмат қилаётгани шубҳасиз.
Жамиятимизда қонун устуворлиги ва адолат тантанасини таъминлаш, ҳуқуқий маданият ва ҳуқуқий билимларни мустаҳкамлаш йўлида сиз, азизлар билан ҳамкорлигимиз биз учун муҳим ва қадрлидир.
Академия жамоаси юртимиздаги барча фидойи, холис, юрагида эл-юрт тақдирига дахлдорлик ҳисси кучли бўлган ижодкорлар учун доимо очиқ.
Барчангизни касб байрамингиз билан яна бир бора қутлаб, сизларга сиҳат-саломатлик, ижодий фаолиятингизда янги ютуқлар, оилавий  бахт-саодат ва хонадонларингизга файзу барака тилаймиз.

Happy Day of Print and Mass Media Workers
The staff of the Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan sincerely congratulates the creative and dedicated workers of the mass media on June 27 – the Day of Print and Mass Media Workers.
Undoubtedly, in recent years, the mass media has become an important factor determining the effectiveness of reforms aimed at ensuring the development of our country and the well-being of our people.
Our cooperation with you on the path of ensuring the rule of law and the triumph of justice in our society, strengthening legal culture and legal knowledge is very important and valuable to us.
The staff of the Academy is always open to all creative, objective professionals who are involved in the fate of our country.
Once again, we congratulate you on your professional holiday and wish you good health, new achievements in your creative work, happiness, peace, and prosperity in your homes.