Исмоилов Олимжон Юсупжон ўғлининг юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) диссертация иши ҳимояси тўғрисида
Исмоилов Олимжон Юсупжон ўғлининг “12.00.12 – Коррупция муаммолари (юридик фанлар бўйича)” ихтисослиги бўйича “Коррупцион йўналишдаги латент жиноятларни фош этиш усулларини такомиллаштириш” мавзусидаги юридик фaнлaр бўйичa фaлсaфa дoктoри (PhD) илмий даражасини олиш учун ёзган диссертация иши ҳимояси Ўзбекистон Республикаси Бош прокуратураси Академияси ҳузуридаги илмий даражалар берувчи DSc.31/31.01.2020.Yu.67.01 рақамли Илмий кенгашнинг 2022 йил 29 декабрь куни соат 10:00 даги мажлисида бўлиб ўтади.

О защите диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Исмоилова Олимжона Юсупжон угли
29 декабря 2022 года в 10:00 часов на заседании Научного совета DSc. 31/31.12.2020.Yu.67.01 при Академии Генеральной прокуратуры Республики Узбекистан состоится защита диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Исмоилова Олимжона Юсупжон угли на тему «Совершенствование методов выявления латентных преступлений коррупционной направленности» по специальности «12.00.12 – Проблемы коррупции (по юридическим наукам)».