Гафуров Фарход Рашидовичнинг юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) диссертация иши ҳимояси тўғрисида
Гафуров Фарход Рашидовичнинг “12.00.09 – Жиноят процесси. Криминалистика, тезкор-қидирув ҳуқуқ ва суд экспертизаси” ихтисослиги бўйича “Валюта қимматликларини ноқонуний олиб чиқиб кетилишига қарши курашишда тезкор-қидирув тадбирларининг ташкилий-ҳуқуқий асосларини такомиллаштириш” мавзусидаги юридик фaнлaр бўйичa фaлсaфa дoктoри (PhD) илмий даражасини олиш учун ёзган диссертация иши ҳимояси Ўзбекистон Республикаси Бош прокуратураси Академияси ҳузуридаги илмий даражалар берувчи DSc.31/31.01.2020.Yu.67.01 рақамли Илмий кенгашнинг 2023 йил 8 февраль куни соат 10:00 даги мажлисида бўлиб ўтади.

О защите диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Гафурова Фархода Рашидовича
8 февраля 2023 года в 10:00 часов на заседании Научного совета Dsc. 31/31.12.2020.Yu.67.01 при Академии Генеральной прокуратуры Республики Узбекистан состоится защита диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Гафурова Фархода Рашидовича на тему «Совершенствование организационно-правовых основ оперативно-розыскных мероприятий в борьбе с незаконным вывозом валютных ценностей» по специальности «12.00.09 – Уголовный процесс. Криминалистика, оперативно-розыскное право и судебная экспертиза».