Гафуров Фарход Рашидовичнинг юридик фанлар бўйича фалсафа доктори (PhD) диссертация иши ҳимояси тўғрисида
Гафуров Фарход Рашидовичнинг “12.00.09 – Жиноят процесси. Криминалистика, тезкор-қидирув ҳуқуқ ва суд экспертизаси” ихтисослиги бўйича “Валюта қимматликларини ноқонуний олиб чиқиб кетилишига қарши курашишда тезкор-қидирув тадбирларининг ташкилий-ҳуқуқий асосларини такомиллаштириш” мавзусидаги юридик фaнлaр бўйичa фaлсaфa дoктoри (PhD) илмий даражасини олиш учун ёзган диссертация иши ҳимояси Ўзбекистон Республикаси Бош прокуратураси Академияси ҳузуридаги илмий даражалар берувчи DSc.31/31.01.2020.Yu.67.01 рақамли Илмий кенгашнинг 2023 йил 8 февраль куни соат 10:00 даги мажлисида бўлиб ўтади.

The defense of the dissertation of Gafurov Farkhod Rashidovich, Doctor of Philosophical Sciences (Ph.D.) in legal sciences
"12.00.09 - Criminal Procedure" Gafurov Farkhod Rashidovich. Defense of the dissertation for the degree of Doctor of Philosophical Sciences (Ph.D.) in legal sciences on the topic "Improving the organizational and legal foundations of operational and investigative activities in the fight against illegal export of currency values" in the field of criminology, investigative law, and judicial expertise will take place at the meeting of the Academic Council with the number DSc.31/31.01.2020. Yu.67.01 at the Academy of the General Prosecutor's Office of the Republic of Uzbekistan, on February 8, 2023, at 10:00.