Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси бакалавриати “Тергов фаолияти” йўналишига қабул эълон қилинади
Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академиясида 2024/2025 ўқув йили учунТергов фаолияти” бакалавриат таълим йўналишига жорий йилнинг 1 февралидан қабул бошланиши маълум қилинади.
Дастлабки танлов:
Бунда, номзод ўз ҳужжатларини ҳарбийлаштирилган ёки ҳарбийлаштирилмаган соҳа бўйича топшириши лозим.
Бакалавриатга кириш билан боғлиқ саволларга 71 202-04-96 (ички 1727) телефон рақами орқали жавоб олишингиз мумкин.
Вазирлар Маҳкамасининг 2023 йил 6 апрелдаги "Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академиясида олий таълим ва олий таълимдан кейинги таълимга қабул қилиш ва ўқитиш тартибини белгилаш чора-тадбирлари тўғрисида"ги 143-сонли қарори билан тасдиқланган Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси бакалавриатига ўқишга қабул қилиш ва ўқитишни ташкил этиш тартиби тўғрисида НИЗОМ

Правоохранительная академия объявляет о начале приема по направлению «Следственная деятельность» бакалавриата на 2024/2025 учебный год с 1 февраля т.г.
С 1 февраля по 1 марта кандидату необходимо зарегистрироваться на специальной электронной платформе ((https://my.uzbmb.uz/) Агентства по оценке знаний и квалификаций при Министерстве высшего образования, науки и инноваций Республики Узбекистан.
Наряду с этим, в указанные сроки необходимо предоствить соответствующие документы:
Дополнительную информацию по вопросам приема в бакалавриат можно получить по телефону 71-202-04-96 (вн. 1727).
ПОЛОЖЕНИЕ о порядке организации обучения и приема в бакалавриат Правоохранительной академии Республики Узбекистан, утвержденное постановлением Кабинета Министров от 6 апреля 2023 года №143