Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси “Йилнинг энг яхши таълим муассасалари-2024” танловида энг яхши давлат ОТМ деб топилди
Ижтимоий тармоқларда телеграм канали орқали ўтказилган “Йилнинг энг яхши таълим муассасалари-2024” танловида таълим муассасаларининг кенг жамоатчилик фикри асосидаги энг яхшилари аниқланди.
Бир ой давом этган танловда давлат олий таълим муассасалари категориясида Ўзбекистон Республикаси Ҳуқуқни муҳофаза қилиш академияси энг кўп овоз билан биринчи ўринни эгаллади.

The Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan has been recognized as the best state educational institution in the "Best Educational Institutions of the Year-2024" competition.
In the "Best Educational Institutions of the Year-2024" competition, held through a Telegram channel on social media, the top educational institutions were determined based on widespread public opinion.
In the category of the best state higher educational institutions, the Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan took first place with the highest number of votes.