Онлайн режимидаги илмий-амалий конференцияни ўтказиш ҳақида
Бош прокуратура Академияси томонидан суд ва ҳуқуқни муҳофаза қилиш фаолияти соҳасида Илмий-тадқиқот консорциуми доирасида “Ёш олимлар минбари” рукнида жорий йилнинг 26 май куни соат 10-00 да “Юридик фан ва ҳуқуқни қўллаш амалиётининг долзарб муаммолари” мавзусида республика илмий-амалий видео-конференцияси ташкил этилади.
Илмий-амалий конференция ишида мамлакатимиздаги юридик олий ўқув юртларининг ёш олимлари – докторант, мустақил изланувчилар ва магистратура тингловчиларининг қатнашиши кутилмоқда.
Мазкур видео-конференция ишида иштирок этувчилар 2020 йил 26 май соат 09:30 дан 10:00 га қадар https://conf.uzcloud.uz/#login_by_id ҳаволаси орқали рўйхатдан ўтишлари таклиф этилади.

О проведении научно-практической конференции в режиме онлайн
В рамках Научно-исследовательского консорциума в области судебной и правоохранительной деятельности 26 мая 2020 года в 10:00 часов Академией Генеральной прокуратуры организуется республиканская научно-практическая видеоконференция “Актуальные проблемы юридической науки и правоприменительной практики” в формате “Трибуна молодых ученых”.
В работе научно-практической конференции ожидается участие молодых ученых – докторантов, самостоятельных соискателей и магистров высших учебных заведений страны.
Участников видеоконференции приглашаем зарегистрироваться 26 мая 2020 года с 09:30 до 10:00 по ссылке https://conf.uzcloud.uz/#login_by_id.