Бош прокуратура Академияси жамоаси судларда прокурор ваколатини таъминлаш кафедраси бошлиғи Раджапова Муҳтарам Зиёдуллаевнани таваллуд айёми ва юбилейи билан чин юракдан муборакбод этади!
Бугунги кунда Муҳтарам Зиёдуллаевна прокуратура органларидаги 38 йиллик фаолияти давомида орттирган тажрибаси ва билимларини ёш авлодга етказиб келиб, бунда касбий маҳорат, фидойилик ва инсонийлик намунаси сифатида намоён бўлмоқда.
Сизга, ҳурматли Муҳтарам Зиёдуллаевна, узоқ умр, мустаҳкам соғлик, оилавий тотувлик ва фаровонлик, ишларингизда улкан омад ва зафарлар тилаймиз!

Коллектив Академии Генеральной прокуратуры от всей души поздравляет с юбилеем начальника кафедры обеспечения полномочий прокурора в судах Раджапову Мухтарам Зиёдуллаевну!
Сегодня Мухтарам Зиёдуллаевна передает накопленный за 38 лет работы в органах прокуратуры опыт и мудрость молодому поколению, являясь при этом примером профессионализма, самоотверженности и человечности.
Желаем Вам, Мухтарам Зиёдуллаевна, долгих лет жизни, крепкого здоровья, семейного тепла и благополучия, больших успехов и новых достижений в работе!