Akademiya rahbariyatining BMT GJB huquqbuzarliklarni oldini olish va jinoiy sudlov koordinatori L. Fransisko de Xorxe Mesas bilan uchrashuv
Akademiya rahbariyatining BMT Giyohvandlikka va jinoyatchilikka qarshi kurashish boshqarmasi shtab kvartirasining huquqbuzarliklarni oldini olish va jinoiy sudlov koordinatori L. Fransisko de Xorxe Mesasam va loyixa milliy koordinatori M. Xakimovlar o‘rtasida uchrashuv bo‘lib o‘tdi.
Uchrashuvda, loyiha doirasida huquqni muhofaza qiluvchi organ xodimlarini jinoyat ishlari bo‘yicha xalqaro huquqiy hamkorlik masalalarida o‘qitish, bu borada zamonaviy IT instrumentlarini yaratish, mintaqaviy treninglar tashkil etish tadbirlari muhokama qilindi.

Встреча руководства Академии с координатором по предупреждению преступности и уголовному правосудию УНП ООН Луисом Франсиско де Хорхе Месасом
Cостоялась встреча руководства Академии с координатором по предупреждению преступности и уголовному правосудию Управления ООН по наркотикам и преступности (УНП ООН) Луисом Франсиско де Хорхе Месасом и национальным координатором проекта М.Хакимовым.
В ходе встречи, стороны обсудили вопросы обучения сотрудников правоохранительных органов международно-правовому сотрудничеству по уголовным делам, создания современных IT инструментов