Мuxammadiyeva Mohinur Yaxshibayevnaning yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
Мuxammadiyeva Mohinur Yaxshibayevnaning 12.00.12 – Korrupsiya muammolari (yuridik fanlar)” ixtisosligi bo‘yicha “Korrupsiyaga qarshi kurashishda fuqarolik jamiyati institutlarining rolini oshirishning tashkiliy-huquqiy masalalari” mavzusidagi yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Huquqni muhofaza qilish akademiyasi huzuridagi ilmiy darajalar beruvchi DSc.31/31.01.2020.Yu.67.01 raqamli Ilmiy kengashning 2023 yil 24 mart kuni soat 15:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

О защите диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Мухаммадиевой Мохинур Яхшибаевны
24 марта 2023 года в 15:00 часов на заседании Научного совета Dsc. 31/31.12.2020.Yu.67.01 при Правоохранительной академии Республики Узбекистан состоится защита диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Мухаммадиевой Мохинур Яхшибаевны на тему: «Организационно-правовые вопросы повышения роли институтов гражданского общества в борьбе с коррупцией» по специальности «12.00.12 – Проблемы коррупции (юридические науки)».