O‘zbekiston Respublikasi Huquqni muhofaza qilish akademiyasi bakalavriati talabalari diqqatiga
Akademiya jamoasi O‘zbekiston Respublikasi Huquqni muhofaza qilish akademiyasi bakalavriati “Tergov faoliyati”  va “Prokurorlik faoliyati” yo‘nalishi bo‘yicha o‘qishga qabul qilingan nomzodlarni tabriklab, ularga ta’lim va amaliyot cho‘qqilarini egallashlarida ulkan zafarlar tilaydi.
2023 yil 4-sentyabrdan 2023/2024 o‘quv yili o‘quv mashg‘ulotlari Akademiyaning Yunusobod tumanidagi o‘quv korpusida boshlanadi (Manzil: Toshkent shahar, Rixsiliy ko‘chasi, 9).
Barcha talabalar kiyinish va tashqi ko‘rinish madaniyatiga rioya qilgan holda o‘quv qurollari bilan kelishlari lozim.

To the attention of undergraduate students of the Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan
The staff of the Academy congratulates the candidates who have enrolled in the direction of "Investigative activity" and "Prosecutorial activity" of the Bachelor of Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan.
From September 4, 2023, the academic classes of the 2023/2024 academic year will begin in the academic building of the Academy in Yunusabad district (Tashkent, Rikhsili Street, 9).
The training sessions will be organized in 2 shifts:
for 1st courses in the 1st shift (gathering at 08:00, classes begin at 09:00);
for the 2nd and 3rd courses in the 2nd shift (gathering at 12:30, the classes begin at 13:30).
Students need to show up with educational supplies and compliance with the dress code and appearance requirements.