Giyohvandlik va jinoyatchilik bilan bog‘liq transmilliy tahdidlarni o‘rganish va tahlil qilish axborot markazi (UNODC) vakili bilan uchrashuvi
Huquqni muhofaza qilish akademiyasida BMT GJB Giyohvandсhilik va jinoyatchilik bilan bog‘liq transmilliy tahdidlarni o‘rganish va tahlil qilish axborot markazi rahbari Salome Flores Siyerra Franzoni hamda Akademiya rahbariyatining uchrashuvi bo‘lib o‘tdi.
Uchrashuv davomida xalqaro giyohvand moddalarning noqonuniy aylanishi va moliyaviy oqimlarni baholash borasida ma’lumotlar almashish hamda ushbu sohada xalqaro tajribani o‘rganishga qaratilgan istiqboldagi rejalar muhokama qilindi.

Meeting with a representative of the Information Center for the Study and Analysis of Transnational Threats Related to Drugs and Crime (UNODC)
Administration of the Law Enforcement Academy held a meeting with the Head of the UNODC Information Center for Research and Analysis of Transnational Threats Related to Drugs and Crime Salome Flores Sierra Franzoni.
During the meeting, plans for further cooperation on the study of international experience and the exchange of data on the assessment of the volume of drug trafficking and financial flows in this area were discussed.