Israilov Dilshod Shavkatovichning yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
Israilov Dilshod Shavkatovichning “12.00.07 – Sud hokimiyati. Prokuror nazorati. Huquqni muhofaza qilish faoliyatini tashkil etish. Advokatura” ixtisosligi bo‘yicha “Tezkor-qidiruv faoliyatga oid qonunlarni ijrosi ustidan prokuror nazoratni takomillashtirish” mavzusidagi yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Huquqni muhofaza qilish akademiyasi huzuridagi DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 raqamli Ilmiy kengashning 2024 yil 23 aprel kuni soat 14:30 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

On the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in legal sciences (PhD) by Israilov Dilshod Shavkatovich
On April 23, 2024 at 14:30 at the meeting of the Scientific Council DSc. 31/31.12. 2020.Yu.67.01 of the Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan, the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in legal sciences (PhD) by Israilov Dilshod Shavkatovich on the topic will take place: "Improving prosecutorial supervision over the implementation of laws related to operational investigative activities" in the specialty "12.00.07 – Judicial power. Prosecutor's supervision. Organization of the activities of law enforcement agencies. Advocacy".