Israilov Dilshod Shavkatovichning yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
Israilov Dilshod Shavkatovichning “12.00.07 – Sud hokimiyati. Prokuror nazorati. Huquqni muhofaza qilish faoliyatini tashkil etish. Advokatura” ixtisosligi bo‘yicha “Tezkor-qidiruv faoliyatga oid qonunlarni ijrosi ustidan prokuror nazoratni takomillashtirish” mavzusidagi yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Huquqni muhofaza qilish akademiyasi huzuridagi DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 raqamli Ilmiy kengashning 2024 yil 23 aprel kuni soat 14:30 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

О защите диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Исраилова Дилшода Шавкатовича
23 апреля 2024 года в 14:30 на заседании Научного совета DSc. 31/31.12. 2020.Yu.67.01 Правоохранительной академии Республики Узбекистан состоится защита диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Исраилова Дилшода Шавкатовича на тему: «Совершенствование прокурорского надзора за исполнением законов об оперативно-розыскной деятельности» по специальности «12.00.07 – Судебная власть. Прокурорский надзор. Организация деятельности правоохранительных органов. Адвокатура».