Adxamov Anvar Adxamovichning yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
Adxamov Anvar Adxamovichning “12.00.04 – Fuqarolik protsessual huquqi. Iqtisodiy protsessual huquqi. Hakamlik jarayoni va mediatsiya” ixtisosligi bo‘yicha “Ma’naviy zararni undirish to‘g‘risidagi fuqarolik ishlarini sudda ko‘rishning protsessual xususiyatlari” mavzusidagi yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Huquqni muhofaza qilish akademiyasi huzuridagi DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 raqamli Ilmiy kengash asosidagi bir martalik Ilmiy kengashning 2024 yil 20 aprel kuni soat 10:30 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

О защите диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Адхамова Анвара Адхамовича
20 апреля 2024 года в 10:30 на заседании Научного совета DSc. 31/31.12. 2020.Yu.67.01 Правоохранительной академии Республики Узбекистан состоится защита диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Адхамова Анвара Адхамовича на тему: «Процессуальные особенности рассмотрения судами гражданских дел о компенсации морального вреда» по специальности «12.00.04 – Гражданское процессуальное право. Экономическое процессуальное право. Третейский процесс и медиация».