Adxamov Anvar Adxamovichning yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
Adxamov Anvar Adxamovichning “12.00.04 – Fuqarolik protsessual huquqi. Iqtisodiy protsessual huquqi. Hakamlik jarayoni va mediatsiya” ixtisosligi bo‘yicha “Ma’naviy zararni undirish to‘g‘risidagi fuqarolik ishlarini sudda ko‘rishning protsessual xususiyatlari” mavzusidagi yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Huquqni muhofaza qilish akademiyasi huzuridagi DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 raqamli Ilmiy kengash asosidagi bir martalik Ilmiy kengashning 2024 yil 20 aprel kuni soat 10:30 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

On the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in legal sciences (PhD) by  ADKHAMOV ANVAR ADKHAMOVICH
On April 20, 2024 at 10:30 at the meeting of the Scientific Council DSc. 31/31.12. 2020.Yu.67.01 of the Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan, the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in legal sciences (PhD) by Adkhamov Anvar Adkhamovich on the topic will take place: "Procedural features of handling civil cases on compensation for moral harm in court" in the specialty "12.00.04 – Civil procedure law. Economic procedure law. Arbitration and mediation".