Polvonov Najmiddin Asliddinovichning yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
Polvonov Najmiddin Asliddinovichning “12.00.09 – Jinoyat protsessi. Kriminalistika, tezkor-qidiruv huquq va sud ekspertizasi” ixtisosligi bo‘yicha “Jinoyat protsessual qonunchiligida musodara institutini takomillashtirish masalalari” mavzusidagi yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Huquqni muhofaza qilish akademiyasi huzuridagi DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 raqamli Ilmiy kengashning 2024 yil 01 may kuni soat 15:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

On the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in legal sciences (PhD) by Polvonov Najmiddin Asliddinovich
On May 01, 2024 at 15:00 at the meeting of the Scientific Council DSc. 31/31.12.2020.Yu.67.01 of the Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan, the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in legal sciences (PhD) by Polvonov Najmiddin Asliddinovich on the topic will take place: "Issues of improving the institution of confiscation in criminal procedure legislation" in the specialty "12.00.09 – Criminal procedure. Criminalistics, operational-search law and forensic examination".