Ashurov Ulug‘bek Erkinovichning yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
Ashurov Ulug‘bek Erkinovichning “12.00.15 – Kriminologiya (yuridik fanlar)” ixtisosligi bo‘yicha “O‘zbekiston Respublikasida jinoyatchilikning oldini olish shakllari va usullarini takomillashtirish” mavzusidagi yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Huquqni muhofaza qilish akademiyasi huzuridagi DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 raqamli bir martalik Ilmiy kengashning 2024 yil 17 sentyabr soat 10:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

On the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in legal sciences (PhD) by Ashurov Ulugbek Erkinovich
On September 17, 2024 at 10:00 at the meeting of the One time Scientific Council DSc. 31/31.12.2020.Yu.67.01 of the Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan, the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in legal sciences (PhD) by Ashurov Ulugbek Erkinovich on the topic will take place: "Improving the forms and methods of crime prevention in the Republic of Uzbekistan" in the specialty "12.00.15 – Criminology (Science in Law)".