Qo‘chqarov Zafarjon Qayumjon o‘g‘lining yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
Qo‘chqarov Zafarjon Qayumjon o‘g‘li “12.00.12 – Korrupsiya muammolari (yuridik fanlar)” ixtisosligi bo‘yicha “Oliy ta’lim sohasida korrupsiyaga oid xavf-xatarlarni aniqlash va ularni bartaraf etish masalalari” mavzusidagi yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Huquqni muhofaza qilish akademiyasi huzuridagi DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 raqamli Ilmiy kengashning 2024 yil 19 dekabr kuni soat 10:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

On the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in legal sciences (PhD) by Kuchkarov Zafarjon Kayumjon ugli
On December 19, 2024 at 10:00 at the meeting of the Scientific Council DSc. 31/31.12.2020.Yu.67.01 of the Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan, the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in legal sciences (PhD) by Kuchkarov Zafarjon Kayumjon ugli  will take place on the topic: "Identification of corruption risks in the field of higher education and issues of their elimination" in the specialty 12.00.12 - Problems of corruption (legal sciences)".