Norova Nasiba Azamatovnaning yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
Norova Nasiba Azamatovnaning “12.00.09 – Jinoyat protsessi. Kriminalistika, tezkor-qidiruv huquq va sud ekspertizasi” ixtisosligi bo‘yicha “Mutaxassisning jinoyat-protsessual faoliyatini takomillashtirish” mavzusidagi yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Huquqni muhofaza qilish akademiyasi huzuridagi DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 raqamli Ilmiy kengashning 2025 yil 26 fevral kuni soat 10:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

On the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in legal sciences (PhD) by Norova Nasiba Azamatovna
On 26 February, 2025 at 10:00 at the meeting of the Scientific Council DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 of the Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan, the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in legal sciences (PhD) by Norova Nasiba Azamatovna will take place on the topic: “Improvement of criminal procedural activities of specialists” in the specialty "12.00.09 - Criminal procedure. Criminalistics, operational-search law and forensic science".