Ibroximov Baxtiyor Toyirjonovichning yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
Ibroximov Baxtiyor Toyirjonovichning “12.00.09 – Jinoyat protsessi, Kriminalistika, tezkor-qidiruv huquqi va sud ekspertizasi mutaxassisligi” ixtisosligi bo‘yicha yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun “Jinoyat protsessida prokuror va sud nazoratining o‘zaro mutanosibligiga oid masalalar” mavzusidagi dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Huquqni muhofaza qilish akademiyasi huzuridagi DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 raqamli Ilmiy kengashning 2025-yil 15-iyul kuni soat 10:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

Защита диссертационной работы на степень доктора философии (PhD) по юридическим наукам Иброхимова Бахтиёра Тоиржоновича
15 июля 2025 года в 10:00 на заседании Научного совета DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 при Правоохранительной академии Республики Узбекистан состоится защита диссертационной работы Иброхимова Бахтиёра Тоиржоновича на соискание учёной степени доктора философии (PhD) по юридическим наукам на тему: «Вопросы соотношения прокурорского и судебного надзора в уголовном процессе» по специальности 12.00.09 – Уголовный процесс. Криминалистика, оперативно-розыскное право и судебная экспертиза.