XALQARO KONFERENSIYA ANONSI
2022 yil 17 may kuni Bosh prokuratura Akademiyasi tashkil topganligining 4 yilligiga bag‘ishlangan “Yuridik kasbiy ta’limda innovatsiyalar: mavjud muammolar va yangi imkoniyatlar” mavzusidagi xalqaro ilmiy-amaliy konferensiya bo‘lib o‘tadi.
Tadbirda 100 dan ortiq xorijiy va milliy ekspertlar, shuningdek, 20 ta davlat va 10 ta xalqaro tashkilotlar amaliyotchilari ishtirok etishi kutilmoqda.
Anjuman gibrid shaklda tashkil etilib, Toshkent vaqti bilan soat 9:00 da (UTC+05: 00) boshlanadi.
Ulanish uchun havola: https://us06web.zoom.us/j/88636781343  Identifikator: 886 3678 1343
Konferensiya doirasida yalpi sessiya hamda 2 ta parallel sessiya bo‘lib o‘tadi:
“Yuridik kasb uchun inson huquqlari bo‘yicha ta’lim” sessiyasiga ulanish uchun havola:https://us06web.zoom.us/j/88636781343
“Yuridik amaliyot va ta’limning raqamli transformatsiyasi” sessiyasiga ulanish uchun havola:https://us06web.zoom.us/j/82617104395

АНОНС МЕЖДУНАРОДНОЙ КОНФЕРЕНЦИИ
17 мая 2022 года состоится международная научно-практическая конференция на тему: «Инновации в профессиональном юридическом образовании: текущие проблемы и новые возможности», приуроченная к 4-й годовщине основания Академии.
В мероприятии ожидается участие более 100 зарубежных и национальных экспертов в области науки и образования, а также практиков из 20 стран и 10 международных организаций.
Мероприятие организовано в гибридном формате, начало в 9:00 по Ташкентскому времени (UTC+05:00).
Ссылка для подключения https://us06web.zoom.us/j/88636781343 Идентификатор: 886 3678 1343
В рамках конференции состоится пленарное заседание, а также параллельные сессии по темам:
«Образование по правам человека для юридической профессии» (ссылка для подключения https://us06web.zoom.us/j/88636781343 Идентификатор: 886 3678 1343)