AQSH Davlat departamentining xalqaro giyohvandlikka qarshi kurashish va huquqni muhofaza qilish byurosi (INL) vakillari bilan uchrashuv
Akademiya rahbariyatining AQSH Davlat departamentining xalqaro giyohvandlikka qarshi kurashish va huquqni muhofaza qilish byurosi (INL) kotibi yordamchisining o‘rinbosari L. Djonson bilan uchrashuvi bo‘lib o‘tdi.
L. Djonsonga Akademiyaning faoliyat yo‘nalishlari va vazifalari, amaldagi hamkorlik masalalari, INL ko‘magida amalga oshirilgan loyihalar va kelgusidagi istiqbollar to‘g‘risida ma’lumot berildi.

Встреча с представителями Бюро Государственного департамента США по борьбе с наркотиками и правоохранительной деятельности (INL)
В Академии состоялась встреча с Заместителем помощника госсекретаря в Бюро по контролю за наркотиками и правоприменению (INL) Л. Джонсоном.
Л. Джонсон была проинформирована о деятельности и задачах Академии, текущих вопросах сотрудничества, проектах и работах, проводимых в Академии при поддержке Бюро (INL) и перспективах на будущее.