YEXHTning O‘zbekistondagi loyihalari koordinatori vazifasini bajaruvchi bilan uchrashuv
Huquqni muhofaza qilish akademiyasida Yevropada xavfsizlik va hamkorlik tashkilotining (YEXHT) O‘zbekistondagi loyihalari koordinatori vazifasini bajaruvchi Xans-Ulrix Imning O‘zbekistondagi missiyasi yakunlanayotganligi munosabati bilan uchrashuv bo‘lib o‘tdi.
Tomonlar Akademiya va YEXHT o‘rtasida yo‘lga qo‘yilgan samarali hamkorlikni qayd etib, milliy salohiyatni yanada oshirish maqsadida o‘zaro manfaatli faol hamkorlikni barcha yo‘nalishlarda davom ettirish muhimligini qayd etib o‘tdilar.
Akademiya rahbariyati birgalikda amalga oshirilgan loyihalar va hamkorlik aloqalarini rivojlantirishga Xans-Ulrix Imning munosib hissa qo‘shganini e’tirof etib, buning uchun chuqur minnatdorchilik bildirib o‘tdi.

Meeting with the acting coordinator of OSCE projects in Uzbekistan
A meeting was held at the Law Enforcement Academy in connection with the completion of the mission of Hans-Ulrich Im, the coordinator of the projects of the Organization for Security and Cooperation in Europe (OSCE) in Uzbekistan.
The parties noted the effective cooperation established between the Academy and the OSCE and noted the importance of continuing mutually beneficial active cooperation in all directions to further increase the national potential.
The leadership of the Academy acknowledged Hans-Ulrich Im's significant contribution to the development of joint projects and cooperation and expressed deep gratitude for this.