Otajanov Bobur Abdullayevichning yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
Otajanov Bobur Abdullayevichning “12.00.04 - Fuqarolik protsessual huquqi. Iqtisodiy protsessual huquqi. Hakamlik jarayoni va mediatsiya” ixtisosligi bo‘yicha “Iqtisodiy sud ishlarini yuritishda prokuror ishtirokini takomillashtirish masalalari” mavzusidagi yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Huquqni muhofaza qilish akademiyasi huzuridagi DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 raqamli bir martalik Ilmiy kengashning 2023 yil 26 aprel kuni soat 15:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

О защите диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Отажанова Бобура Абдуллаевича
26 апреля 2023 года в 15:00 часов на заседании Научного совета DSc. 31/31.12.2020.Yu.67.01 при Правоохранительной академии Республики Узбекистан состоится защита диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Отажанова Бобура Абдуллаевича на тему «Вопросы совершенствования участия прокурора в экономическом судопроизводстве» по специальности «12.00.04 – Гражданское процессуальное право. Экономическое процессуальное право. Третейский процесс и медиация».