O‘zbekiston Respublikasi Huquqni muhofaza qilish akademiyasida faoliyat olib borayotgan prokuratura xodimi Bahodirjon Nuriddinov 60 yoshni qarshi olmoqda.
U ko‘p yillar ta’lim tizimida samarali mehnat qilib, malakali kadrlar tayyorlash borasida fidoyilik ko‘rsatdi. O‘z ishiga bo‘lgan talabchanligi ortidan barchaning hurmat-e’tiborini qozondi, ko‘plab shogirdlar orttirdi.
B.Nuriddinov prokuratura organlaridagi faoliyati davomida ham jamiyatda qonun ustuvorligini ta’minlash, huquqiy ong va madaniyatni yuksaltirishga hissa qo‘shib kelmoqda.
Hurmatli Bahodirjon Sobirovich, tavallud ayyomingiz qutlug‘ bo‘lsin! Sizga va oilangizga uzoq umr, sihat-salomatlik, xonadoningizga fayzu baraka tilaymiz!

Bahodirjon Nuriddinov, a prosecutor at the Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan, is turning 60 years old.
He has shown dedication and achieved success throughout many years in the education system, contributing to the development of skilled professionals. He has earned the respect and attention of all students and has mentored and inspired many young learners.
Mr. Nuriddinov continues to actively contribute to the work of the prosecution organs, as well as to the promotion of legal order and the advancement of human rights and civilization in society.
Dear Bahodirjon Sobirovich, may your birthday be filled with joy! We wish you and your family a long life, good health, and blessings in your home!