Boboyev Mirshod Murotovichning yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (RhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
Boboyev Mirshod Murotovichning “12.00.07 – “Sud hokimiyati. Prokuror nazorati. Huquqni muhofaza qilish faoliyatini tashkil etish. Advokatura” ixtisosligi bo‘yicha “Prokuratura organlari faoliyatini raqamli transformatsiya qilishning tashkiliy-huquqiy asoslarini takomillashtirish” mavzusidagi yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (RhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Huquqni muhofaza qilish akademiyasi huzuridagi DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 raqamli Ilmiy kengashning 2023 yil 4 dekabr kuni soat 10:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

О защите диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Бобоева Миршода Муротовича
4 декабря 2023 года в 10:00 часов на заседании Научного совета DSc. 31/31.12.2020.Yu.67.01 при Правоохранительной академии Республики Узбекистан состоится защита диссертационной работы на соискание ученой степени доктора философии по юридическим наукам (PhD) Бобоева Миршода Муротовича на тему: «Совершенствование организационно-правовых основ цифровой трансформации деятельности органов прокуратуры» по специальности «12.00.07 – Судебная власть. Прокурорский надзор. Организация правоохранительной деятельности. Адвокатура».