Boboyev Mirshod Murotovichning yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (RhD) dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
Boboyev Mirshod Murotovichning “12.00.07 – “Sud hokimiyati. Prokuror nazorati. Huquqni muhofaza qilish faoliyatini tashkil etish. Advokatura” ixtisosligi bo‘yicha “Prokuratura organlari faoliyatini raqamli transformatsiya qilishning tashkiliy-huquqiy asoslarini takomillashtirish” mavzusidagi yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (RhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Huquqni muhofaza qilish akademiyasi huzuridagi DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 raqamli Ilmiy kengashning 2023 yil 4 dekabr kuni soat 10:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

About the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in Legal Sciences (PhD) by Boboev Mirshod Murotovich
At the meeting of the Scientific Council DSc. 31/31.12.2020.Yu.67.01 under the Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan On December 4, 2023 at 10:00 a.m., the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in Legal Sciences (PhD) by Boboev Mirshod Murotovich will be held on the topic: "Improving the organizational and legal foundations of the digital transformation of the activities of the prosecutor's office" in the specialty "12.00.07 - Judicial power. Prosecutor's supervision. Organization of law enforcement activities. Advocacy".