Abdullayeva Malikabonu Erkin qizining yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (RhD) ilmiy darajasini olish uchun yozgan dissertatsiya ishi himoyasi to‘g‘risida
Abdullayeva Malikabonu Erkin qizining “12.00.12 – “Korrupsiya muammolari (yuridik fanlar)” ixtisosligi bo‘yicha “Xalq ta’limi sohasida korrupsiyani oldini olish masalalari” mavzusidagi yuridik fanlar bo‘yicha falsafa doktori (RhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi O‘zbekiston Respublikasi Huquqni muhofaza qilish akademiyasi huzuridagi DSc.31/31.12.2020.Yu.67.01 raqamli Ilmiy kengashning 2023 yil 15 dekabr kuni soat 14:00 dagi majlisida bo‘lib o‘tadi.

On the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in Legal Sciences (PhD) by Abdullayeva Malikabonu Erkin kizi
On December 15, 2023 at 14:00 at the meeting of the Scientific Council DSc. 31/31.12.2020.Yu.67.01 at the Law Enforcement Academy of the Republic of Uzbekistan, the defense of the dissertation work for the degree of Doctor of Philosophy in Legal Sciences (PhD) by Abdullayeva Malikabonu Erkin kizi will be held on the topic: "Issues of prevention of corruption in the field of public education" in the specialty "12.00.12 – Problems of corruption (legal sciences)".